+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magazín Kuchyňský robot -

Klíčová slova: kuchyňský robot, kuchyňské spotřebiče, vaření

E-mail: kuchynsky-robot@Safe-mail.net

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Magazín věnovaný všemu, co souvisí se světem kuchyňských robotů. Přinášíme recenze, poslední novinky i tipy na to, jak se starat o naše kuchyňské pomocníky.Recenze, testy, tipy. To vše a ještě mnohem víc jenom u nás.

Web: www.kuchynsky-robot.kvalitne.cz

Další související informace

žehličky na vlasy

žehličky na vlasy – Sháníte levné žehličky na vlasy? Vyzkoušejte ty naše! Napsali jsme recenze na nejrůznější typy žehliček na vlasy. Remington, Rowenta, Braun a další. Mezi nejlepší žehličky na trhu patří Rowenta, Remington a Braun.

Kuchyně - Potrusil

kuchyně, kancelářský nábytek – Nabízíme atypický kancelářský nábytek a kuchyně na míru. Na trhu s nábytkem jsme již od roku 1993. Vzorková prodejna 900 m2. Vlastní výrobní a skladovací areál. Držitel certifikátu ISO 9001. Kvalitní kuchyně a kancelářský nábytek od známé, spolehlivé české firmy Potrusil s.r.o.

Truhlářství Schulhof

Truhlářská výroba, Praha, vestavěné skříně, kuchyn – Truhlářská výroba - navhneme jak nejlépe využít Váš prostor pro nový nábytek. Vyrobíme, dovezeme a namontujeme Vám vestavěné skříně, kuchyně, dětský, kancelářský, nábytek, podlahy, návrh zdarma. Provádíme dle možností i různé opravy a úpravy nábytku

Načítání trvalo 0.0609 sekund.