+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magazín Kuchyňský robot -

Klíčová slova: kuchyňský robot, kuchyňské spotřebiče, vaření

E-mail: kuchynsky-robot@Safe-mail.net

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Magazín věnovaný všemu, co souvisí se světem kuchyňských robotů. Přinášíme recenze, poslední novinky i tipy na to, jak se starat o naše kuchyňské pomocníky.Recenze, testy, tipy. To vše a ještě mnohem víc jenom u nás.

Web: www.kuchynsky-robot.kvalitne.cz

Další související informace

Kuchyně Praha

Kuchyně Praha, kuchyně, vestavěné skříně Praha – Kuchyně, šatní a vestavěné skříně na míru. Kuchyně z vlastní výroby, dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyně dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.

Kuchyňské potřeby

tlakové,hrnce,titanové,indukční,nádobí,do,kuchyňě – Kuchyňské nádobí , kuchyňské nože a veškeré kuchyňské potřeby od světových výrobců, je sortiment, který jsme pro vás připravili a specializujeme se na jeho prodej. Součástí naší nabídky jsou i grily a příslušenství , příbory a nádobí pro stolování.

Kachlová kamna, krby a sporáky

pece, krby, kamna, kachlové pece, kachlová kamna – Kachlová kamna, krby a sporáky skvěle doplní vaši chalupu či rodinný dům. Jejich podoba vychází z tradice, vy si je ale můžete do posledního detailu upravit a nechat si postavit kamna na míru přímo podle svých vlastních představ.

Načítání trvalo 0.1214 sekund.