+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mare navrhy interieru

Klíčová slova: návrhy interiérů,bytový designer,bytový architekt

E-mail: info@mare-interiery.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2012

Popis: Nabízíme služby bytového architekta. Provádíme návrhy interiérů domácností i veřejných institucí. Poskytujeme poradenství v oblasti interiérů. Oo návrhu obývacího pokoje, dětského pokoje až ke kanceláři.

Web: www.mare-interiery.cz

Další související informace

EDVENS MEDIA - Tvorba WWW

Tvorba WWW stránek, webdesign, grafické návrhy – Vytváříme atraktivní webové stránky s ohledem na rychlost, přístupnost a použitelnost. Navrhujeme tiskoviny a zabýváme se produktovou fotografií, módní fotografií, reportážemi a následnými retušemi. Tvorba WWW stránek, webdesign, grafické návrhy, šablony, foto, retuše, tiskoviny.

Návrhy zahrad Šmídová

zahradní architektura fotogalerie, návrhy zahrad – Navrhneme zahrady, parky a veřejné prostory. Předmětem naší práce jsou všechny formy zeleně. Klademe důraz na mezioborový dialog s architekty a specialisty. Navrhneme zahrady, parky a veřejné prostory. Předmětem naší práce jsou všechny formy zeleně. Klademe důraz na mezioborový dialog s architekty a specialisty.

Grafika Strnad

návrhy fasád, iluzivní malby, reklamní malby – Navrhujeme a realizujeme iluzivní a reklamní malby na fasády. 3D malby vytvářející pocit skutečnosti. Malba převážně velkých ploch, kde využíváme konkrétní dané dispozice pro zvýšení malovaného efektu.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.