+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mixéry a šlehače do kuchy

Klíčová slova: šlehače, mixéry, tyčové šlehače, šlehače s mísou

E-mail: petr.vydrus@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2010

Popis: Hledáte informace o šlehačích nebo mixérech? Kompletní přehled dostupných řešení od tyčových mixérů, přes klasické mixéry až po šlehače s mísou. Vyberte si nejlepší řešení pro vaše potřeby. Hledáte informace o šlehačích nebo mixérech? Kompletní přehled dostupných řešení od tyčových mixérů, přes klasické mixéry až po šlehače s mísou. Vyberte si nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Web: www.slehace.cz/

Další související informace

Dětské deky

dětské deky, fusaky, zavinovačky, osušky s kapucou – Výroba, dovoz a prodej dětského a bytového textilu. Vyrábíme dětské deky s Krtečkem, Křemílkem a Vochomůrkou, Rákosníčkem a s Malou Čarodějnicí. Dále vyrábíme nepropustné podložky a chrániče matrací. V naší nabídce jsou i antialergické deky a přehozy na postele. Jsme výhradním dovozcem značky Baby Mink.

Skleněné dveře

skleněné dveře, skleněné posuvné dveře, skleněné s – Na sklenene-dvere-pilecky.cz naleznete skleněné dveře posuvné, skleněné dveře otvíravé i skleněné dveře v zárubni. Dále dodáváme skleněné stěny a sprchové kouty. Kompletní služby, konzultace, montáž a servis.

Laube Krby - Krby Praha

Krby, Kamna, Krbové vložky s výměníkem, Krbové vlo – Krby, kamna, krbová kamna, krbové vložky, krbové vložky s teplovodním výměníkem a stavba krbů to je firma Laube krby Praha. Profesionální služby v oblasti krby, krbová kamna a stavba krbů nabízíme již od roku 1969.

Načítání trvalo 3.7466 sekund.