+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

moderni kuchyne

Klíčová slova: moderni kuchyne

E-mail: info@alnus.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Alnus - moderní, nadčasové kuchyně na míru. V moderních kuchyních tým našich architektů a designerů uplatňuje poslední trendy i extravagance funkcionalistických prvků. Interiérové kuchyňské studio Praha a Strážnice.

Web: www.moderni-kuchyne.cz

Další související informace

Recepty u Rákosníčka

vaření,pečení,skladování potravin,zavařování – Recepty, tipy, triky, rady a mnoho jiného okolo jídla. Pokud máte i vy nějaký nápad, recept nebo jen zkušenost s přípravou nějakého pokrmu, budeme rádi, když se s námi podělíte o své nápady nebo zkušenosti.

Szabo kuchyně

výroba kuchyně na míru, kuchyně na míru – U nás si můžete nechat splnit Vaše sny o kuchyni. Při navrhování a samotné realizaci kuchyně na míru preferujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi, nasloucháme jeho přáním a požadavkům. Vyrábíme kuchyně na míru dle Vašich představ.

Truhlářství Schulhof

Truhlářská výroba, Praha, vestavěné skříně, kuchyn – Truhlářská výroba - navhneme jak nejlépe využít Váš prostor pro nový nábytek. Vyrobíme, dovezeme a namontujeme Vám vestavěné skříně, kuchyně, dětský, kancelářský, nábytek, podlahy, návrh zdarma. Provádíme dle možností i různé opravy a úpravy nábytku

Načítání trvalo 0.0805 sekund.