+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Můjpramen.cz

Klíčová slova: filtrační konvice filtrace vody vodní filtry

E-mail: info@mujpramen.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2011

Popis: Výhradní dovozce italských filtračních konvic zn. Laica do ČR. Filtrační konvice Laica s nezaměnitelným designem – působivý doplněk každé kuchyně. Váš pramen lahodné a zdravé vody zá méně než 1 Kč za litr.

Web: www.mujpramen.cz

Další související informace

Aquacool.cz - Vodní chlaz

Vodní chlazení Aquacool – Vodní chlazení pro výpočetní techniku, Aquacool Stixion GTX. Chladící blok pro severní můstek základní desky Gigabyte GA-965-DS4. Blok pro mosfety je vyroben s co nejmenším odporem průtoku kapaliny. Pro chlazení mosfetů takto jednoduchá konstrukce bloku bohatě postačuje i při výrazném přetaktování a zvednutí voltáže CPU.

ELLBOGEN - oleje a maziva

oleje, maziva,obráběcí kapaliny, filtrace – Zajišťujeme kompletní servis k dodávkám průmyslových olejů, maziv a obráběcích kapalin : výměny olejů ( hydraulické, převodové, kompresorové, řezné oleje a plastická maziva) , výměny filtrů, recyklace olejů a průmyslových kapalin, čištění chladicích okruhů a vstřikovacích forem, ošetření olejových náplní, evidence a plánování údržby strojů, analýzu vzorků v naší moderní analytické laboratoři a další ..

Bazénová filtrace

filtrace vody – Před pořízením bazénu je dobré zamyslet se nad vhodným filtračním zařízením, které bude zachycovat hrubé nečistoty obsažené ve vodě. Existuje několik typů filtrací: ekonomicky výhodná kartušová filtrace nebo velmi efektivní písková filtrace.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.