+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nerezové kuchyňské dřezy

Klíčová slova: nerezový dřez, nerezové dřezy, levné nerezové

E-mail: info@kuchynsky-drez.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Nerezový dřez silně odolává proti korozi i narušení povrchu, zabraňuje usazování bakterií a snadno se čistí. Tento typ dřezu má odolnost proti vysokým teplotám a díky tomu můžete používat dřez k odkládání rozehřátých hrnců.

Web: www.levne-nerezovedrezy.cz

Další související informace

Nerez Svoboda s.r.o. - ne

nerezová výroba, nerezové zábradlí, skleněné zábra – Firma se zaměřuje na kusovou i sériovou výrobu z nerezu, hliníku, mosazi a oceli. Vyrábíme nerezové, skleněné či hliníkové zábradlí a schodišťe, zhotovíme brány, ploty, dveře, mříže, bytové doplňky, madla, atd. Svařujeme a povrhově upravujeme kovy.

e Tescoma.cz

nerezové nádobí, kuchyňské nože, tlakové hrnce – Ve specializovaném e-shopu nabízíme nerezové hrnce a kuchyňské nářadí značky Tescoma. Mezi žádané produkty patří tlakové hrnce Bio Exclusive +, Magnum, Comfort, Prominent, nerezové hrnce Tulip, Vision, Home Profi či kuchyňské nože AZZA Tescoma.

Esako Sýkora

Rik-Fer, nerezové zábradlí, vrata, kované brány – Firma ESAKO vyrábí ocelové konstrukce, nerezové interiéry a zábradlí , montuje garážová vrata Hörmann s dálkovým ovládáním. Dodává komponenty pro vjezdové kované brány, panty a zámky. Prodává a servisuje vozy MITSUBISHI a MAZDA. Nabízí lod?, ?luny a lodní motory

Načítání trvalo 0.0618 sekund.