+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlaha plovoucí

Klíčová slova: Podlaha plovoucí

E-mail: podlahyweb@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2013

Popis: Dáváte přednost přírodním materiálům, které působí hřejivým dojmem? Tak to zajisté uvažujete nad tím, jaké výhody a nevýhody s sebou nese fenomén s názvem plovoucí podlaha. Navšivte naše informační stránky o plovoucích podlahách.

Web: www.podlahaplovouci.eu/

Další související informace

PORTA DOORS - dveře

dveře interiérové dveře sapeli plovoucí podlahy – Zastupujeme značku dveří PORTA DOORS - prodej dveří včetně montáže a servisu. Interiérové dveře dýhované, dveře fóliované, dveře vchodové. Vyberte si ty pravé dveře v naší vzorkovně v Mladé Boleslavi. Zakázky realizujeme v Praze a Středních Čechách.

Podlahářství Olexa

plovoucí podlahy, parkety, lišty, broušení parket, – Pokládáme a prodáváme laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, parkety, lišty. Provádíme renovace parket, broušení parket, opravy dřevěných podlah. Na trhu jsme již od roku 1994. V každém odvětví jde technologie stále dopředu, proto i my sledujeme tyto nové technologie v oblasti podlah a snažíme se je využívat při realizaci zakázek. Veškeré materiály, se kterými pracujeme si můžete prohlédnout v naší vzorkovně. Samozřejmostí je také poradenská činnost v oblasti podlah.

Plovouci podlahy

pokládka plovoucí podlahy, laminátové plovoucí – Firma Kopekor zajišťuje prodej a pokládání plovoucí podlahy zaškolenými pracovníky, kteří Vám poskytnou poradenství, navrhnou ideální varianty podlah pro vybraný prostor a jeho následnou údržbu. Pokládka plovoucí podlahy, nebo celoplošně lepené pro soukromé osoby a spolupráce se stavebními firmami. Kopekor nabízí široký sortiment materiálů plovoucích podlah i celoplošně lepených - laminátové plovoucí podlahy, vinylové, korkové, dřevěné, marmoleum a další.

Načítání trvalo 1.4856 sekund.