+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahy Gerflor

Klíčová slova: Podlahy Gerflor

E-mail: podlahynabidka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2013

Popis: Společnost se zabývá výrobou a prodejem PVC krytin a vinylových krytin. Vinylové podlahy nabízejí nepřeberný výběr dekorů, které zaručeně potěší všechny milovníky originálního vzhledu a netradičních materiálů.

Web: www.podlahygerflor.cz/

Další související informace

podlahy

pokládka a prodej podlah, PVC, plovocuí podlahy – pokládka a prodej podlah, PVC, laminátové a dřevěné podlahy, renovace parket, marmoleum, linoleum, stěrkování a úprava podkladu, Balterio, Bostik, quick-step, fatra, forbo, parador, korkové podlahy, tarkett, PVC novilon

Bambusové podlahy

korkové podlahy, bambusové podlahy – Hledáte-li neobyčejné vlastnosti podlahy, volte korkovou podlahu, která má stejnou životnost jako dřevěná. Ale také bambusová podlaha se vyznačuje dlouhou životností. Tyto podlahy se používají zejména kvůli ekologickému hledisku.

Lité anhydritové podlahy

podlahy,anhydritové,podlaha,lité podlahy – Okuste novodobé lité anhydritové podlahy, které skloubí především znamenitou kvalitu finálního složení pokládky s přijatelnými náklady.. Nebojte se poptat levné lité anhydritové podlahy. Během několika minut po podání poptávky budete kontaktováni pro případné doplnění údajů, jež povedou ke znamenitým výsledkům.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.