+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pračky nejlevněji

Klíčová slova: pracka, pračka, automaticka pracka

E-mail: nejlevnejsi-pracky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2011

Popis: Pokud zvažujete nákup automatické pračky jste na dobré adrese. Poradíme vám s výběrem levné pračky, která bude splňovat všechny požadované parametry. Upozorníme na rizika nejlevnějších praček, kterých je dobré se vyvarovat.

Web: www.nejlevnejsi-pracky.cz

Další související informace

AP Servis, s.r.o.

Whirlpool, servis, pračka, myčka, sušička, – Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby a poradenství zákazníkům a obchodním partnerům s produkty zn. Whirlpool. Jsme oficiálním gestorem záručních a pozáručních oprav zboží této značky. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej, prodej náhradních dílů a příslušenství k domácím spotřebičům, záruční a pozáruční servis. Nabízíme kompletní sortiment bílé techniky zn. Whirlpool.

Závlahy Smutný

zavlažování, závlaha, automatická závlaha – Na zavlažování menších ploch dodává firma Závlahy Smutný také mikrozávlahy. Zavlažování mikrozávlahou zamezí zbytečnému plýtvání vody. Nejčastější typy mikrozávlahy jsou: nadzemní kapkovací hadice, pozdemní kapkovací hadice, bodová mikrozávlaha a mikrozávlaha mikropostřikem. Skleníky můžeme zavlažovat dvěma způsoby a to nadzemní kapkovací hadicí nebo pomocí mikropostřikovačů zavěšených u stropu, které vytváří ve sklenících vodní mlhu.

Pračka se sušičkou

pračka, sušička, prací prostředky – Praní prádla není v dnešní době žádná dřina. Abyste navíc nemuseli čekat, až vám sluneční paprsky vyprané prádlo vysuší, můžete si pořídit sušičku. Nejmodernější typy praček již mají sušičku v sobě zabudovanou.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.