+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktická kuchyně.cz

Klíčová slova: Kuchyňské potřeby, indukční nádobí, indukční, nože

E-mail: info@praktickakuchyne.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Prodej kuchyňského nádobí a náčiní. Hrnce, pánve, pekáče, fondue, příbory, nože, nůžky, kuchyňské váhy. Nabízíme široký sortiment indukčního i hliníkového nádobí. Dále nabízíme fondue, stojany na víno, chladící nádoby, nože, nůžky, kávovary, samovary.

Web: www.praktickakuchyne.cz/

Další související informace

Kuchyňské potřeby Tescoma

nerezové nádobí, tlakové hrnce, pánve, nože, váhy – Na e-Tescoma nabízíme kompletní sortiment kuchyňských potřeb značky Tescoma za zajímavé ceny. Prodáváme nerezové nádobí, tlakové hrnce, pánve, nože, váhy, termosky, nůžky, příbory, kuchyňské doplňky, nádoby, nářadí, sklo, porcelán.

Hrnce Fissler

Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory – Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky, doprava zdarma.

Bialetti moka konvičky

moka,kávovar,bialetti,konvička,konvice – Domácí kávovary italské zn. Bialetti. Moka konvičky na kávu z hliníku, nerezu i na elektřinu ve velikostech od 50 ml do 500 ml kávy. Skladem kolekce Moka Expres, Venus, Kitty, Musa, cappuccinator Muka Express na kávu s mlékem nebo pěnou, kávovar se šlehačem pro pěnu Moka Crem.

Načítání trvalo 0.1399 sekund.