+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renovace bytových jader

Klíčová slova: Interiéry, renovace bytových jader

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Interiéry Svánovský nabízí návrhy interiérů a renovace bytových jader. Používáme originální řešení, která dodá Vašemu bytovému jádru luxusní vzhled. Navrhujeme interiéry i pro významné společnosti a instituce. Mezi naše realizace patří například Hudební scéna Městského divadla v Brně.

Web: www.interiery-svanovsky.cz

Další související informace

Silva interiery

kuchyně,kuchyňská linka,skříně,nábytek,interiery – Návrh, výroba a montáž kuchyní na míru včetně vestavných spotřebičů. Můžete si vybrat z široké nabídky kuchyňských dvířek (masiv, folie, lak, hliník, aj.). Drátěný program, kvalitní kování a doplňky. Zakázková výroba vestavěných skříní a nábytku dle požadavků zákazníka. Nabízíme prodej na splátky.

Vodovodní baterie

baterie,vodovodni,voda,pakove,drezove,sprcha,vana, – Chystáte si pořídit nové vodovodní baterie? Chcete jednoduchost, skvělou technickou úroveň nebo unikátní provedení? Vybírejte ze stovek typů! Očekávejte u nás trvale nejnižší ceny, rychlé dodání zboží, speciální slevové akce i množstevní nižší ceny. Samozřejmostí je záruční doba na výrobky.

Kuchyně - Potrusil

kuchyně, kancelářský nábytek – Nabízíme atypický kancelářský nábytek a kuchyně na míru. Na trhu s nábytkem jsme již od roku 1993. Vzorková prodejna 900 m2. Vlastní výrobní a skladovací areál. Držitel certifikátu ISO 9001. Kvalitní kuchyně a kancelářský nábytek od známé, spolehlivé české firmy Potrusil s.r.o.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.