+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurace Na Věčnosti

Klíčová slova: Restaurace Znojmo,nekuřácká restaurace Znojmo

E-mail: dum@navecnosti.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: vegetariánská restaurace,galerie v historickém centru města Znojma.Obědové menu,speciální kuchyně,bezmasé pokrmy.Pořádáme svatby,oslavy,školní srazy,ochutnávky vín,koncerty.Ve sklepení z 16.století hospůdka.

Web: www.navecnosti.cz

Další související informace

Hotel Beseda

ubytování, restaurace – Ubytování v Hotelu Beseda v Ostravě Vítkovicích patří mezi nejkvalitnější ubytování uprostřed Ostravy s nejrychlejší dostupností do všech částí Ostravy. Pro ubytované máme vlastní parkoviště s příjezdem zezadu hotelu. Náš hotel má vlastní restauraci.

Restaurace Praha

Restaurace Praha, restaurace Praha, restaurace – Restaurace Praha - Příjemné posezení ve stylové restaurace, vinný šenk, posezení na klidné zahrádce s kapacitou 60 míst. Restaurace se nachází v pražských Vysočanech nedaleko stanice metra "Vysočanská".

Zámok u Grófa v Nitře

turistika výlety hotel ubytování sport restaurace – Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Příjemnou atmosféru dotváří i obrazová galerie díl mistra Vladimíra plachého.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.