+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

restaurace U hrušků

Klíčová slova: Restaurace, kuchyne, koncerty, tanecni sal

E-mail: info@www.restauraceuhrusku.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Restaurace U Hrušků Vám nabízí hotovkovou, minutkovou a studenou kuchyni. Nabízíme točené pivo Krušovice a širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Dlouhé večery je možno si zpestřit kulečníkem, šipkami, petanguem nebo příjemným posezením na terásce u grilu. V restauraci je našim zakazníkům k dispozici jeden počítač s připojením k internetu. Pořádány jsou i taneční zábavy a plesy.

Web: www.restauraceuhrusku.cz

Další související informace

Fanta-velkoobchod s.r.o.

porcelán,gastro vybavení, kuchyně, školní jídelny – Firma Fanta velkoobchod se zabývá prodejem gastro vybaveni. Dodáváme sklo, porcelán, příbory pro školní jídelny, nemocnice, hotely. Dále vybavujeme velkokuchyně veškerým zařízením. Zboží rozvážíme vlastními auty. Sídlíme v Ústí nad Labem.

Mistrovy delikatesy

řecká kuchyně, olivový olej, olivy, řecká vína – Naším cílem je umožnit každému z vás ochutnat ty nejlahodnější delikatesy, které řecká kuchyně nabízí. Do naší nabídky patří: olivy, olivové oleje, octy Chalva, tachini, originální řecká káva, vína, vinné listy, mořské plody, přírodní kosmetika.

Stolařství Mikl

nábytek na míru, kuchyně, skříně, podlahy, podbití – Zabýváme se návrhem a výrobou všech stolařských prací na míru. Nabízíme výrobu nábytku, kuchyní, dřevěných obkladů, podbití, altánků a dalších. Po konzultaci s Vámi vypracujeme 3-D nárvh, který dostanete spolu s ceníkem za vámi zadanou zakázku.

Načítání trvalo 0.1129 sekund.