+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

restaurace U hrušků

Klíčová slova: Restaurace, kuchyne, koncerty, tanecni sal

E-mail: info@www.restauraceuhrusku.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Restaurace U Hrušků Vám nabízí hotovkovou, minutkovou a studenou kuchyni. Nabízíme točené pivo Krušovice a širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Dlouhé večery je možno si zpestřit kulečníkem, šipkami, petanguem nebo příjemným posezením na terásce u grilu. V restauraci je našim zakazníkům k dispozici jeden počítač s připojením k internetu. Pořádány jsou i taneční zábavy a plesy.

Web: www.restauraceuhrusku.cz

Další související informace

Kuchyňské linky

kuchyně, kuchyňské linky – Pravidelně aktualizovaný magazín ze světa kuchyní a kuchyňských linek. Nejnovější trendy, rady a tipy pro co nejhezčí a nejpraktičtější kuchyň. To vše a mnohem více najdete na internetovém magazínu BezvaKuchyně.cz.

Taneční podložky

Taneční podložky, taneční hry, Stepmania, písničky – Taneční podložky, taneční hry, Stepmania, EverStep, In the Groove, písničky k tanečním hrám, odkazy, diskuze, rady, prodej tanečních podložek Brno. Vše důležité a nejlepší k tanečním podložkám na jednom místě.

Argument restaurant-café

restaurace, mezinárodní kuchyně, restaurant – Restaurace v Praze 6 - Dejvicích s nabídkou mezinárodní kuchyně se specializací na přípravu masa a čerstvých ryb na lávovém grilu. Restaurant je rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, přes léto je k dispozici příjemná terasa ve vnitrobloku.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.