+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

restaurace U hrušků

Klíčová slova: Restaurace, kuchyne, koncerty, tanecni sal

E-mail: info@www.restauraceuhrusku.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Restaurace U Hrušků Vám nabízí hotovkovou, minutkovou a studenou kuchyni. Nabízíme točené pivo Krušovice a širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Dlouhé večery je možno si zpestřit kulečníkem, šipkami, petanguem nebo příjemným posezením na terásce u grilu. V restauraci je našim zakazníkům k dispozici jeden počítač s připojením k internetu. Pořádány jsou i taneční zábavy a plesy.

Web: www.restauraceuhrusku.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

Vestavěné skříně, kuchyně, obýváky – Vestavěné skříně přímo od výrobce, kuchyně, obývací pokoje, masivní stoly, postele a matrace, interiéry, podlahy, dřevěné schody a zábradlí, dveře a zárubně. Výroba nábytku na zakázku. Vestavěné skříně a kuchyně od návrhu až k realizaci.

Taneční podložky fundance

taneční podložka, taneční podložky, dance pad – Jsme největším maloobchodním prodejcem tanečních podložek s garancí nízké ceny a profesionálního přístupu. Taneční podložka je zdravou a přitom velmi zábavnou hrou. Taneční podložka rozvíjí koordinaci, postřeh a smysl pro rytmus.

Kuchyně Camelot

kuchyně, camelot – Kuchyně Camelot - kvalitní kuchyně za rozumnou cenu od Sykory. Tradiční český výrobce kuchyní je zárukou, že získáte kvalitní kuchyni s moderním vzhledem to vše za tu nejpřijatelnější cenu na trhu. Kuchyně Camelot jsou tu pro všechny, kteří si chtějí splnit sen o kvalitní a cenově dostupné kuchyni.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.