+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

restaurace U hrušků

Klíčová slova: Restaurace, kuchyne, koncerty, tanecni sal

E-mail: info@www.restauraceuhrusku.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Restaurace U Hrušků Vám nabízí hotovkovou, minutkovou a studenou kuchyni. Nabízíme točené pivo Krušovice a širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Dlouhé večery je možno si zpestřit kulečníkem, šipkami, petanguem nebo příjemným posezením na terásce u grilu. V restauraci je našim zakazníkům k dispozici jeden počítač s připojením k internetu. Pořádány jsou i taneční zábavy a plesy.

Web: www.restauraceuhrusku.cz

Další související informace

Toprestaurant

Restaurace, gastronomie, česká gastronomie – Náš server se zaměřuje na vybraná restaurační zařízení, luxusní a vyhlášené restaurace, top restaurace. U nás naleznete všechny druhy restaurací - činská, řecká i italská kuchyně. Chcete strávit příjemný večer v restaurci? U nás si jistě vhodnou restauraci vyberete.

Biorestaurant

Bio potraviny, bio restaurace, bio natural – Náš server se zaměřuje na BIO. Chcete zhubnout, změnit životní styl, jíst zdravou stravu? Zde naleznete BIO restaurace, které nabízejí zdravou kuchyň, BIO obchody, kde můžete nakoupit BIO potraviny a mnoho dalšího o zdravé výživě.

Hotel Soudek v Poděbradech

hotel, Soudek, ubytování, Poděbrady, restaurace, – Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady. Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmá.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.