+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rustikální kuchyně

Klíčová slova: Rustikální kuchyně

E-mail: info@rustikalni-kuchyne.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2008

Popis: Rustikální kuchyně a rustikální (neboli selský) nábytek se z venkova pomalu, ale jistě, více rozšiřuje a jeho popularita stoupá. Co vše si lze pod rustikálním nábytkem představit a jak postupovat při jeho výběru?

Web: www.rustikalni-kuchyne.cz

Další související informace

Recepty - online kuchařka

recept, recepty, kuchařka, vaření, kuchyně – česká kuchařka nabízí ty nejlepší recepty z české i zahraniční kuchyně online. Přečtěte si o receptech ostatních uživatelů, ohodnoťte je, nebo rovnou přidejte vlastní recept a nechte si ho zkritizovat.

Kuchyně Pardubice

kuchyně pardubice, hanák pardubice, kuchyně hanák – Nechte se inspirovat chystanou novou kolekcí nabízející dokonalost a krásu, kterou využijete v každém typu interiéru. Myšlenky přeměněné v reálná řešení zakázkově vyrobená pro váš životní styl i prostor. Efektní kombinace materiálů, technická řešení ve výrobcích společnosti HANÁK ocení každý, kdo hledá účelné a originální řešení za dobrou cenu. V katalogu naleznete čtyři třídy kuchyní. Liší se hlavně stylem provedení a cenou, nikoli kvalitou. Kuchyně v KLASICKÉM stylu, RUSTIKÁLNÍ styl, MODERNÍ styl a kuchyně třídy TOP styl.

Hrnčířská hospůdka

Hrnčířská, hospůdka, restaurace, jídlo, kuchyně – Připravili jsme pro Vás nekuřáckou hospůdku po rekonstrukci s velkým výběrem tradičních jídel i specialit. Pro nejmenší je tu připraven dětský koutek. - 60 míst k sezení. 6 druhů piva, víno z Lechovických sklepů

Načítání trvalo 0.0572 sekund.