+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sentol otvírače lahví

Klíčová slova: sentol, otvírák, láhve, barman, bar, coctail, nápo

E-mail: sentol@atlas.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2011

Popis: Skvělý otvírák lahví s korunkovými uzávěry pro váš nejen domácí bar. Zábavný, praktický a hlavně hygienický otvírák Sentol je japonský originál. Možnost vlastního firemního potisku, vhodné jako dárek.

Web: sentol.cz

Další související informace

Sport bar

Sport bar, bar, sport bar Praha, sportovní přenosy – Sport bar: Sportovní přenosy ( fotbal, hokej, tenisové turnaje ), barové posezení, pokerové turnaje. Casino a herna, ruleta, příjemné barové posezení nejen u piva.

Salátový bar a kavárna

Salátový bar, kavárna, zdravá vživa, koktejl,šťávy – Salátový bar a kavárna v centru Ostravy. Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, osvěžující koktejly, čaj, káva, horká čokoláda, palačinky, tortilly, bagety, zmrzlinu, zákusky, polévky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

LED DISCO PANEL

diskotéka, bar, club, design, návrh, interiér, – DISCO PANEL je název současné produktové řady společnosti Disco design Ltd, která obsahuje různé dekorativní LED panely navržené v moderním retro stylu sedmdesátých let.Nabízíme RBG LED podsvícené a nepodsvícené panely, které mohou být využity k dekoraci stěn, stropů, podlah na veřejných i privátních místech: salonky, bary, kluby, diskotéky atd. Panely mají velice nízkou spotřebu elektrické energie a jsou šetrné k životnímu prostředí díky využití LED technologie. Zdroje napájení jsou přizpůsobeny jak 110 V, tak 230 V

Načítání trvalo 0.0566 sekund.