+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sporák

Klíčová slova: sporák, elektrický sporák, plynový sporák, kombino

E-mail: esporak@adbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2013

Popis: Pokud máte zájem o zakoupení nového sporáku, jistě navštivte naše webové stránky, kde se o tomto nezbytném domácím spotřebiči dozvíte vše důležité. Sporáky tvoří bezpochyby nezbytnou součást každé domácnosti. Velké oblibě se těší zejména kombinované sporáky, jež je spojení sporáku a trouby.

Web: www.esporak.cz/

Další související informace

A je tu nové ELEKTROPETR

Pračka, sporák, televize, DVD, počítače, splátky, – Totální výprodej skladu!!! Pračky, sporáky, lednice, televize, DVD, digitální foťáky,počítače,satelitní komplety mobily ... Odvoz do 50km zdarma až do bytu!! Prodej na splátky!! Instalace a převedení zdarma!!

Elektrické skútry

elektrický skútr,elektrický vozík,skútr,vozík – Prodej a servis elektrických skútrů a vozíků pro handicapované. Největší výběr elektrických skútrů v ČR a SR. Poradenská činnost, výběr vhodných typů skútrů dle potřeb a postižení klienta. Jsem technický poradce holandské firmy, také postižený, chodím o francouzských holích a používám elektrický skútr. Své bohaté zkušenosti s používáním el. skútru předám velmi rád a pomohu s výběrem vhodného typu el.skútru nebo el.vozíku.

AMICA - domácí přístroje

automatická pračka, celoelektrický sporák, – Domácí spotřebiče jsou našimi každodenními společníky. S nimi jsou vaření, úklid i všechny ostatní činnosti mnohem jednodušší, rychlejší a příjemnější. Kombinovaná chladnička, mikrovlnná trouba vestavná, mraznička, myčka nádobí vestavná, napařovací žehlička, plynová deska, rychlovazná konvice, vestavná trouba jsou inteligentní a moderni spotřebiče v oblasti bílé techniky.

Načítání trvalo 2.8904 sekund.