+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svet receptov

Klíčová slova:

E-mail: svetreceptov@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2013

Popis: Tento blog je zameřen na vaření a pečení, je nejenom pro milovníky dobrého jídla a pití, ale i pro skušené i neskušené kuchařky a hospodyně. Najdete zde recepty na jídlo a piti, pár rád , tipů, zajimavosti.

Web: svetreceptov.blogspot.sk

Další související informace

Podlahářství Olexa

plovoucí podlahy, parkety, lišty, broušení parket, – Pokládáme a prodáváme laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, parkety, lišty. Provádíme renovace parket, broušení parket, opravy dřevěných podlah. Na trhu jsme již od roku 1994. V každém odvětví jde technologie stále dopředu, proto i my sledujeme tyto nové technologie v oblasti podlah a snažíme se je využívat při realizaci zakázek. Veškeré materiály, se kterými pracujeme si můžete prohlédnout v naší vzorkovně. Samozřejmostí je také poradenská činnost v oblasti podlah.

Kachlová kamna, krby a sporáky

pece, krby, kamna, kachlové pece, kachlová kamna – Kachlová kamna, krby a sporáky skvěle doplní vaši chalupu či rodinný dům. Jejich podoba vychází z tradice, vy si je ale můžete do posledního detailu upravit a nechat si postavit kamna na míru přímo podle svých vlastních představ.

Lednice nejlevněji

lednice, ledničky, lednice s mrazakem – Poradíme vám s výběrem té nejvhodnější lednice. Co vše je třeba zvážit před její koupí. I ty nejlevnější lednice se dnes vyrábí spolu s mrazákem, lze tak ušetřit hodně místa v kuchyni i spotřebu energie.

Načítání trvalo 0.1099 sekund.