+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Technika pro gastronomii

Klíčová slova: pánve, pece, fritézy, grily, chladničky, mrazničky

E-mail: info@gastrojindra.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Dodáváme jak jednotlivá zařízení, tak vybavení pro školní jídelny, ústavy sociální péče, nemocnice, závodní stravování, hotely, penziony, bufety, restaurace a ostatní gastronomické provozy. Z širokého sortimentu například konvektomaty Retigo, Lainox, Unox, Eloma, multifunkční varná zařízení Firex, myčky Granuldisk sporáky, kotle, pánve, pece, fritézy, grily, chladničky, mrazničky, nerezový nábytek, váhy, kávovary, stolní stroje, roboty, termoporty, gastronádoby atd…

Web: www.gastrojindra.cz

Další související informace

Favia - myčky, chladničky

myčky, chladničky, pračky, trouby, varné desky – Internetový obchod Favia se zabývá distribucí elektrických a plynových spotřebičů pro domácnosti. Základ sortimentní nabídky firmy tvoří vestavné i volně stojící spotřebiče světových značek pro Vaši kuchyň.

Elektrospotřebiče

elektrospotřebiče, kuchyňské spotřebiče, grily – V široké nabídce internetového obchodu Elektrospotřebiče na starbrana.cz naleznete velký výběr kuchyňských spotřebičů, grilů, žehliček, vysavačů. Dále nabízíme nádobí, holící strojky, epilátory, ventilátory a topidla.

Olivový olej

olivový olej,extra panenský,dop, – Specialista na extra panenský olivový olej. Vše co potřebujete znát. Jak se olivový olej vyrábí a jaké jsou jeho druhy. Rady, tipy, doporučení, recepty. Kde nejlépe nakoupit. Stránky pro všechny milovníky zdravé středomořské kuchyně.

Načítání trvalo 0.0955 sekund.