+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Technika pro gastronomii

Klíčová slova: pánve, pece, fritézy, grily, chladničky, mrazničky

E-mail: info@gastrojindra.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Dodáváme jak jednotlivá zařízení, tak vybavení pro školní jídelny, ústavy sociální péče, nemocnice, závodní stravování, hotely, penziony, bufety, restaurace a ostatní gastronomické provozy. Z širokého sortimentu například konvektomaty Retigo, Lainox, Unox, Eloma, multifunkční varná zařízení Firex, myčky Granuldisk sporáky, kotle, pánve, pece, fritézy, grily, chladničky, mrazničky, nerezový nábytek, váhy, kávovary, stolní stroje, roboty, termoporty, gastronádoby atd…

Web: www.gastrojindra.cz

Další související informace

Titanové nádobí SKK GUSS

pánve,nádobí,titanové nádobí,hranaté pánve,pekáče – Na stránkách E-shop titanové nádobí - pánve najdete nabídku titanové nádobí: pánve, hrnce, kastroly, pekáče firem SKK GUSS a AMT GASTROGUSS vhodné na indukci nebo do trouby. Titanové nádobí hranaté pánve, hrnce, pekáče.

Kuchyňské potřeby

tlakové,hrnce,titanové,indukční,nádobí,do,kuchyňě – Kuchyňské nádobí , kuchyňské nože a veškeré kuchyňské potřeby od světových výrobců, je sortiment, který jsme pro vás připravili a specializujeme se na jeho prodej. Součástí naší nabídky jsou i grily a příslušenství , příbory a nádobí pro stolování.

Kuchyně - Potrusil

kuchyně, kancelářský nábytek – Nabízíme atypický kancelářský nábytek a kuchyně na míru. Na trhu s nábytkem jsme již od roku 1993. Vzorková prodejna 900 m2. Vlastní výrobní a skladovací areál. Držitel certifikátu ISO 9001. Kvalitní kuchyně a kancelářský nábytek od známé, spolehlivé české firmy Potrusil s.r.o.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.