+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Technika pro gastronomii

Klíčová slova: pánve, pece, fritézy, grily, chladničky, mrazničky

E-mail: info@gastrojindra.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Dodáváme jak jednotlivá zařízení, tak vybavení pro školní jídelny, ústavy sociální péče, nemocnice, závodní stravování, hotely, penziony, bufety, restaurace a ostatní gastronomické provozy. Z širokého sortimentu například konvektomaty Retigo, Lainox, Unox, Eloma, multifunkční varná zařízení Firex, myčky Granuldisk sporáky, kotle, pánve, pece, fritézy, grily, chladničky, mrazničky, nerezový nábytek, váhy, kávovary, stolní stroje, roboty, termoporty, gastronádoby atd…

Web: www.gastrojindra.cz

Další související informace

Kovoslužba

Servis, opravy, prodej, chladnička, chladničky – Servis, velkoobchodní a maloobchodní prodej bílé techniky a domácích spotřebičů: chladničky, mrazničky, pračky, myčky, sporáky, bojlery, ohřívače vody, karmy, topidla, kotle, varná technika, vysavače, kuchyňské spotřebiče, vestavné spotřebiče.

Bialetti moka konvičky

moka,kávovar,bialetti,konvička,konvice – Domácí kávovary italské zn. Bialetti. Moka konvičky na kávu z hliníku, nerezu i na elektřinu ve velikostech od 50 ml do 500 ml kávy. Skladem kolekce Moka Expres, Venus, Kitty, Musa, cappuccinator Muka Express na kávu s mlékem nebo pěnou, kávovar se šlehačem pro pěnu Moka Crem.

Kachlová kamna, krby a sporáky

pece, krby, kamna, kachlové pece, kachlová kamna – Kachlová kamna, krby a sporáky skvěle doplní vaši chalupu či rodinný dům. Jejich podoba vychází z tradice, vy si je ale můžete do posledního detailu upravit a nechat si postavit kamna na míru přímo podle svých vlastních představ.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.