+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Trust-TS

Klíčová slova: kuchyně, skříně, dveře, okna, schody

E-mail: info@trust-ts.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2007

Popis: Hlavní činností je výroba a montáž truhlářských výrobků jako jsou kuchyňské sestavy, vestavěné skříně, dodávka a montáž dveří. Dále výroba atypických prvků jako jsou schody, historická okna, vchodové dveře a ostatní atypická truhlářská výroba.

Web: www.trust-ts.cz

Další související informace

Kuchyně Alno

kuchyně, kuchyňský nábytek – Společnost Alno vám nabízí široký sortiment kuchyní a kuchyňské techniky. Nejsme jen dodavatelem, ale i výrobcem, takže vám můžeme garantovat opravdovou kvalitu a jedinečný design. Nabízíme zajímavé modely jako jsou Impuls Kachen, Enger a Geba, Pino Kachen a další.

Alnus

kuchyně,obývací pokoje,jídelny,stoly,židle,ložnice – Alnus - luxusní kuchyně a interiéry. Zajišťujeme design, návrhy a výrobu - luxusní kuchyně a jiný nábytek (kuchyně, obývací pokoje, jídelny, stoly, židle, ložnice). Předností je tým vlastních architektů. Kuchyňské design studio Praha a Strážnice.

Kuchyně Camelot

kuchyně, camelot – Kuchyně Camelot - kvalitní kuchyně za rozumnou cenu od Sykory. Tradiční český výrobce kuchyní je zárukou, že získáte kvalitní kuchyni s moderním vzhledem to vše za tu nejpřijatelnější cenu na trhu. Kuchyně Camelot jsou tu pro všechny, kteří si chtějí splnit sen o kvalitní a cenově dostupné kuchyni.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.