+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní grily a krby

Klíčová slova: zahradní,grily,krby,lávové,elektrické,na,dřevěné,u

E-mail: fylo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Zahradní grily a krby pro milovníky letní relaxace v zahradě. Na těchto stránkách se dozvíte o historii grilů, přípravě pokrmů, rozdíly mezi jednotlivými druhy grilů. Mezi nejčastější používané grily patří lávové, elektrické nebo na dřevěné uhlí.

Web: krby-grily.info/

Další související informace

Kuchyně Praha

Kuchyně Praha, kuchyně, vestavěné skříně Praha – Kuchyně, šatní a vestavěné skříně na míru. Kuchyně z vlastní výroby, dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyně dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.

ARTIKA Kuchyňské Studio

Kuchyně, vestavěné skříně, postele, matrace – Studio ARTIKA se zabývá návrhy a výrobou kuchyní, vestavěných skříní, výrobou a montáží dveří, schodů, nebo postelí z masivu. Rovněž se věnujeme zakázkové výrobě nábytku a grafickým návrhům bytových nebo komerčních prostorů.

Truhlářství Schulhof

Truhlářská výroba, Praha, vestavěné skříně, kuchyn – Truhlářská výroba - navhneme jak nejlépe využít Váš prostor pro nový nábytek. Vyrobíme, dovezeme a namontujeme Vám vestavěné skříně, kuchyně, dětský, kancelářský, nábytek, podlahy, návrh zdarma. Provádíme dle možností i různé opravy a úpravy nábytku

Načítání trvalo 0.0611 sekund.