+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyňské linky a a vama

Klíčová slova: kuchyňské linky

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2013

Popis: Vyrábíme a instalujeme moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně a nábytek na míru. Kuchyňské linky dodáváme včetně vestavných spotřebičů. Vyrábíme a instalujeme moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně a nábytek na míru. Kuchyňské linky dodáváme včetně vestavných spotřebičů.

Web: www.kuchynske-linky.cz

Další související informace

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Kuchynské linky

Kuchyňské linky – Kuchyňské linky na míru za přiměřené ceny s montáží po celém Slovensku.Hlavnou činností naší firmy je výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní a jakéhokoliv nábytku na míru. Jsme připraveni naplnit vaše představy o zařízení interiéru kvalitní výrobou a profesionální montáží. Všechny výrobky jsou vyráběny moderní technologií s použitím kvalitních ABS hran, čímž se prodlouží životnost vašeho nábytku a dodává mu moderní a elegantní vzhled. Nejlepšími referencemi jsou stovky spokojených zákazníkov.Ak máte zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat ...

Načítání trvalo 0.2736 sekund.