+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyňské linky rohové

Klíčová slova: Kuchyňské linky, rohové, nábytek

E-mail: odkazy@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2011

Popis: Představujeme rohové kuchyňské linky. Tvar kuchyně do písmene L je vhodný pro prostorný dům nebo byt, který má dostatek místa. Snadno zde získáte prostor pro zástavbu sporáku, umyvadla i lednice. Kuchyně splňující Vaše požadavky na účelnost a design.

Web: www.kuchynske-linky-rohove.eu/

Další související informace

Dětské postele

dětské postele, nábytek – Jak rozpoznat kvalitní dětské postele. Dětské postele na trhu. Materiály dětské postele. Design dětské postele. Speciální dětské postele na cestu. Jak rozpoznat kvalitní dětské postele. Dětské postele na trhu. Materiály dětské postele. Design dětské postele. Speciální dětské postele na cestu.

Interiéry Kladno

kuchyňské linky, vestavěné skříně, skříně, kuchyně – Firma Ing. Pavel Kočárek - Interiéry Kladno dodává standardní nábytek i nábytek na míru. Pro domácnosti dodáváme kuchyňské linky, vestavěné skříně, jídelní stoly a židle, sedací soupravy, obývací stěny a další. Pro firemní sektor dodáváme kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla. Dále dodáváme nábytek pro školy. Jedná se především o školní lavice, židle i školní tabule. Samozřejmě dodáme do kabinetů a sboroven vhodný kancelářský nábytek v přijatelné cenové hladině při zachování vysoké kvality.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.