+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní krycí plachty

Klíčová slova: plachty, kryci, zakryvaci, interier, exterier

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Ochrana je důležitá, někdy až nezbytná. Víte po čem sáhnout, když nutně potřebujete kvalitní ochranu? Krycí a zakrývací plachty jsou výborným řešením. plachty, kryci, zakryvaci, interier, exterier, zahrada.

Web: www.kryci-plachty-zakryvaci.cz

Další související informace

Renovujeme, opravujeme

horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, interiér – horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, interiérové rolety, venkovní žaluzie, venkovní rolety, těsnění do oken a dveří, polstrování dveří, montáž a servis žaluzií a další stínící techniky, plastové oplocení, plastové obložení, plastové fasádní profily, plastové fasádní obložení, natěračské práce, nátěry oken a dveří, renovace oken, nátěry kovových a plechových materiálů, nátěry dřevěných materiálů, nátěry střešních krytin, renovace povrchů materiálu nátěry a nástřiky, dekorativní nástřiky OIKOS, okenní fólie – protisluneční, bezpečnostní apod.

Zariaďovanie interiérov

kurzy, interiér, dizajn, návrhárstvo – Vzdelávacia inštitúcia organizuje kurzy v oblasti interiérového dizajnu už štvrtým rokom, do dnešného dňa sa môžeme popýšiť skoro 200 úspešnými absolventmi, 15 skupinami študentov po celom Slovensku a tiež lektorským zborom zloženým už skoro z 30 členov.

Načítání trvalo 0.3283 sekund.