+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní žaluzie pro Váš byt i dům

Klíčová slova: žaluzie, stínící technika

E-mail: info@kamizaluzie.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2014

Popis: Nabízíme Vám kvalitní žaluzie a stínící techniku. Naší specializací je dodávka a montáž interiérové a exteriérové stínící techniky. Vyberte si u nás ze široké nabídky žaluzií, roletek, garážových vrat a dalších produktů. Navštivte naši kamennou prodejnu v Pohořelicích.

Web: www.kamizaluzie.cz

Další související informace

TRANSPORT SERVIS - Jeník

Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika – Nabízíme vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku Belet i ostatních značek - prodej, servis, pronájem. Vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, paketovací vozíky, rudlíky. Servis – autorizovaný servis Belet, stálá služba 24 hod. Po celé ČR.

Rolety

rolety, markýzy, žaluzie, stínící technika – Rolety, žaluzie a markýzy pro Váš dům nebo byt. Jaký vybrat typ, barvu, velikost a materiál. Přehled modelů ručních i automatických žaluzií. Novinky v oblasti moderního bydlení a stínící techniky. Jaké jsou vhodné markýzy a rolety pro Vaši provozovnu.

Osvětlovací technika

Osvětlovací technika, technika osvětlovací – Osvětlovací technika, osvětlení kulturních, sportovních a společenských akcí se postupně rozšířila na kompletní technické zabezpečení - zvuk, projekce, podia a krytá podia. Osvětlovací technika, návrhy světelné scény, zastřešení pódia v různých velikostech.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.