+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kyvadlové hodiny

Klíčová slova: hodiny, kyvadlové, podlahové, Kieninger, Hermle

E-mail: cz.hodiny@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Výroba a prodej kyvadlových a podlahových hodin. Luxusní hodiny jsou dominantou obývacích pokojů, hal čí kanceláří. Provedení z masívu dubu nebo olše. Osazení hodinovými stroji firmy Kieninger nebo Hermle.

Web: www.kieninger.cz

Další související informace

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna, dřevěná okna, okna – Dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, eurookna. Dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.