+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lago nábytek

Klíčová slova: designový nábytek, návrh nábytku, sedačky

E-mail: lago.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2012

Popis: Lago.cz vám nabízí moderně pojatý designový nábytek. V našem showroomu vám profesionální bytový architekt vytvoří návrh nábytku přesně na míru. Můžete si vybrat italský designový nábytek do kuchyně, také skříně, sedačky, tedy vše, co má mít moderní dům či byt. Italský nábytek LAGO je dodáván včetně kompletního servisu od návrhu až po odbornou montáž.

Web: www.lago.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.