+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LED reflektory

Klíčová slova: LED trubice, LED svítidla, LED reflektory

E-mail: info@led4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2010

Popis: Společnost je zaměřena na novinky v technologiích osvětlení. Jedná se především o LED svítidla, zdroje a potřebná příslušenství, dále také o plazmové výbojky. Veškerý sortiment je od renomovaných světových firem. Profesionální a individuální přístup. Pomoc při výběru osvětlení vhodného pro Váš interiér

Web: www.led-svitidla-protebe.cz

Další související informace

Světlo-LED - e-shop

LED světla, LED žárovky, LED reflektory – Internetový obchod Světlo-LED se zaměřuje na prodej LED osvětlení všeho druhu. Do našeho sortimentu patří: žárovky, světla do aut, reflektory, světelné pásy, pouliční osvětlení a semafory. Co je to LED? Led je dioda vyzařující světlo (LED). Je to velmi efektivní, výbojový, světelný zdroj, který funguje na principu polovodičových destiček, které přetvářejí elektrický proud přímo na světlo.

LED svítidla a osvětlení

led žárovky, led osvětlení, led svítidla – Internetový obchod Elektro-LED nabízí širokou nabídku sortimentu jako led žárovky, led osvětlení, led svítidla a led lampy za ty nejnižší ceny. Elektro-LED Váš specialista na LED.

Svítidla Deltalight

svítidla, osvětlení, led – Svítidla a osvětlení pro interiér a exteriér jsou nabízena z široké řady, která čítá přes 2500 produktů. Svítidla jsou vyráběna z ušlechtilých materiálů (hliník, nerez, Corian) a při výrobě je kladen důraz na detail a precizní zpracování.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.