+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Led žárovky - ZWZ, s.r.o.

Klíčová slova: Led žárovka, led svítidlo, led osvětlení.

E-mail: zavodsky@zwz-cz.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2011

Popis: ZWZ, s.r.o. nabízí prodej led svítidel, např. led žárovky, led zářivky a další led osvětlení pro domácnosti i firmy. ZWZ dováží všechna led svítidla z Číny od prvovýrobce pro ČR i pro celou Evropu. Jedná se o velmi úsporná svítidla nové generace.

Web: www.led-zarovky.org

Další související informace

Lina Praha

Lina Praha, marmoleum Praha, koberce Praha – Lina Praha: plovoucí dřevěné i korkové podlahy, marmleum, parkety, lina a koberce. Moderní i klasická lina, zátěžové, bytové, čtvercové koberce pro bytové i komerční využití. Marmoleum – přírodní linoleum, vkusná, trvanlivá a všestranná podlahová krytina, koberec zútulní Váš domov, působí jako izolace proti hluku.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.2357 sekund.