+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LED žárovky 230V

Klíčová slova: led,žárovky,žárovka,úspora,energie,osvětlení

E-mail: info@ledprojekt.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2011

Popis: Dovolte, abychom Vás přivítali na stránkách firmy LED – PROJEKT s.r.o. Příbram a ve stručnosti představili jak společnost tak i naší činnost. Jsme ryze českou společností, která působí na trhu v české republice již od roku 1996.Od roku 2010 jsme distributory výrobků několika zahraničních firem v oblasti LED diodového osvětlení. HLAVNÍ NÁPLŇ Naší hlavní náplní je maloobchodní a velkoobchodní prodej LED diodového osvětlení a samozřejmě provozujeme E-shop se zásilkovou službou. ŠÍŘE SORTIMENTU Šíře našeho sortimentu pokrývá celé spektrum výrobků moderního LED diodového osvětlení od osvětlení domácností, firem a všech ostatních interiérů až po osvětlení určená pro exteriéry jako jsou sportoviště, parky, veřejné osvětlení ulic atd... Přejeme Vám, našim zákazníkům příjemný nákup...

Web: www.ledprojekt.eu

Další související informace

Delta Light Czech s. r. o

osvětlení, svítidla, světlo – Nabízíme široký sortiment moderních designových svítidel pro vnitřní osvětlení, vnější svítidla a LED osvětlení. Nabízíme poradenství a zpracování světelně-technického projektu se všemi náležitostmi potřebnými pro realizaci.

Světla a Osvětlení

lampy,lustry,svítidla,osvětlení,nástěnné,hodiny, – Internetový obchod s exklusivním a výjimečným osvětlením.Lampy, lustry, svítidla s neotřelým designem, pro útulné a ojedinělé interiéry, jak běžných panelových bytu, tak i rodinných domku. I panelový byt muže mít ojedinělý interiér diky exkluzivnímu osvětleni z našeho podmanivého sortimentu.Rozšířená nabídka přisazených stropních lustrů. Nabízíme rovněž zářivky, žárovky a zdravé světlo. Nově, nástěnné hodiny z přírodních materiálů jako je kůže, dřevo, proutí nebo měď. On line objednávky, dodání v co nejkratších termínech.

Astaled

led, led žiarovky, led GU10, usporné ledky, – maloobchod, veľkoobchod s predajom LED svietidiel, LED pásov, prílušenstva za bezkonkurenčné ceny. Usporne led žiarovky GU10, E27, E14, MR16, Led pásy. V prípade záujmu o iný tovar nás neváhajte kontaktovať.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.