+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Led žárovky a led pásky

Klíčová slova: led žárovky, led žárovka, led zdroj, led osvětlení

E-mail: greenlightled@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Levné LED žárovky úsporné osvětlení s pomocí LED žárovky ušetřete až 80% výdajů za elektřinu. Nabízíme diodové LED pásky, podhledové osvětlení a venkovní LED osvětlení. RGB led a žárovky E27,G9,G4,MR16,G24,E14,GU10.

Web: www.paskyled.cz

Další související informace

Led žárovky, úsporné žáro

led žárovky, úsporné led žárovky, úsporné žárovky – Led žárovky Montiss - úsporný a ekologicky šetrný zdroj světla. LED - Light Emmiting Diod (světlo vyzařující dioda) je nejpokročilejší technologie osvětlení. Led žárovky, úsporný a ekologicky šetrný zdroj světla pro osvětlení veřejných prostorů i domácnosti. Led žárovky díky nízké spotřebě, dlouhé životnosti a ideální vlnové délce světla, zaručují moderní, ekologicky šetrný a bezpečný zdroj světla.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

LED veřejné osvětlení

osvětlení, LED osvětlení, veřejné osvětlení – Prodej a montáž Led veřejné osvětlení. Led osvětlení Vám zajistí až 80% úspory energie. Neobsahuje škodlivé a nebezpečné látky, nevyzařuje ultrafialové a infračervené záření, nástup 100% světelnosti je okamžitý.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.