+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lemberk - dětský nábytek

Klíčová slova: Dětské postýlky, kolébky, komody, postele, stoly.

E-mail: obchod@lemberk.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2008

Popis: Výroba a prodej dětského, studentského a ložnicového nábytku ze dřeva - postýlky, kolébky, komody, skříně, postele, obývací stěny, patrové postele, junior postele, psací stoly, zásuvky pod postele. Zakázková výroba. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

Web: www.lemberk.cz/

Další související informace

Sedací soupravy na zakázk

Sedací soupravy, sedačky, postele, válendy, – Sedací soupravy, pohovky a postele s válendami zhotovujeme dle potřeb zákazníků s různými úpravami na zakázku. Ve výběru máme přes 1000 různých látek včetně moderních vodou omyvatelných s teflonovou a protišpinivou ochranou.

Komody z masivu

komoda, komody, komody z masivu, barevné komody – Komody-z-masivu.cz je nový český webový portál, který se zabývá především komodami z masivního dřeva. Najdete zde mnoho komod v různých tvarech i barevných vaiantách, stačí se jen podívat. komoda, komody, komody z masivu, barevné komody, variace

Rošty pod matrace, postele, matrace

ložnice, matrace, rošty, postele, matracové rošty, – Postele Karlo z řady Line jsou vyrobeny z laminofolie firem Egger a Kronospan, mají pevnou a stabilní konstrukci. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty. Výška lehací plochy postele je 55 cm, což je ideální pro bezproblémové vstávání.

Načítání trvalo 0.2881 sekund.