+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lemberk - dětský nábytek

Klíčová slova: Dětské postýlky, kolébky, komody, postele, stoly.

E-mail: obchod@lemberk.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2008

Popis: Výroba a prodej dětského, studentského a ložnicového nábytku ze dřeva - postýlky, kolébky, komody, skříně, postele, obývací stěny, patrové postele, junior postele, psací stoly, zásuvky pod postele. Zakázková výroba. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

Web: www.lemberk.cz/

Další související informace

Sedací soupravy na zakázk

Sedací soupravy, sedačky, postele, válendy, – Sedací soupravy, pohovky a postele s válendami zhotovujeme dle potřeb zákazníků s různými úpravami na zakázku. Ve výběru máme přes 1000 různých látek včetně moderních vodou omyvatelných s teflonovou a protišpinivou ochranou.

Sklápěcí postele

Sklápěcí postele, postele sklápěcí, postele – Sklápěcí postele, postele na míru, zdravotní matrace a nábytek do ložnice. Sklápěcí postele do kanceláře i menšího bytu, nábytek na míru. Náš sortiment výrobků je široký - kuchyňské linky, obývací stěny, dětský nábytek, sklápěcí postele, nábytek do obýváku i ložnice.

Matrace, futony a postele

prírodné matrace, matrace, futony, postele – Matrace a postele v japonskom štýle - to je kombinácia prírody a geometrie. 100% prírodné materiály sú ideálnou voľbou pre zdravé spanie. Matrace, čiže futony sú vyrobené tradičným japonským štýlom. Pohovka - vďaka kvalitnému návrhu konštrukcie je pohodlná ako bežná posteľ. Cenovo dostupné, kvalitné a praktické.

Načítání trvalo 0.2467 sekund.