+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Leone garden zahrady

Klíčová slova: Realizace zahrad, zahrady, návrhy zahrad

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2013

Popis: Šestým rokem Vám nabízíme návrhy a realizace okrasných zahrad, rekonstrukce zahrad rodinných domů, osázení teras, úpravy zeleně u firemních objektů a kompletní realizace zavlažovacích systémů. S ohledem na vaše potřeby a přání vám tým našich odborníků vykouzlí zahradu v moderním, venkovském, asijském nebo klasickém stylu.

Web: www.leonegarden.cz/

Další související informace

Trendy-living.cz

Kuchyně, koupelny, obýváky, zahrady – Máte peníze a chcete žít na úrovni? Čtete časopisy, ale nenajdete tam co co potřebujete? Mrkněte se na náš nový portál, kde píšeme o moderním životě, stylu, kde designeři předvádí svou práci. Kuchyně, koupelny, obýváky, zahrady atd.

Japonské zahrady

japonske zahrady, fotogalerie, zahrady – Pro inspiraci a relaxaci dnes již není mnoho prostoru ani času. I proto jsou stálé populárnější různé domácí typy zahrad. Jedfnou z těchto velice oblíbených typů zahrad jsou oblíbené Japonské zahrady.

Zahradnictví flos

Zahradnictví, zahrady, okrasné dřeviny, trvalky – Zahradnictví na okraji Prahy se širokým sortimentem venkovních rostlin. Na 2 ha prodejních ploch Vám nabízíme trvalky a traviny, okrasné dřeviny, keře a vzrostlé stromy. Doprava rostlin samozřejmostí. Návrhy a realizace zahrad. Trávníkové koberce. Zásilkový obchod s rostlinami. Prodej zámkové dlažby

Načítání trvalo 0.2358 sekund.