+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Leone garden zahrady

Klíčová slova: Realizace zahrad, zahrady, návrhy zahrad

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2013

Popis: Šestým rokem Vám nabízíme návrhy a realizace okrasných zahrad, rekonstrukce zahrad rodinných domů, osázení teras, úpravy zeleně u firemních objektů a kompletní realizace zavlažovacích systémů. S ohledem na vaše potřeby a přání vám tým našich odborníků vykouzlí zahradu v moderním, venkovském, asijském nebo klasickém stylu.

Web: www.leonegarden.cz/

Další související informace

STUDIO ZAHRADY s.r.o.

Realizace zahrad, zahradní architektura – Zahradní architektura pro Vaši zahradu. Návrhy a realizace sadových úprav i veřejných zelení - výsadba zeleně, instalace zavlažovacího systému a další úpravy zahrad. Projekční činnost.Realizace zahrad, zahradní architektura

Kompletní realizace zahrad

realizace zahrad, Údržba zeleně, zahradní architek – Zabýváme se komplexními realizacemi zahrad. Dále zahradní architekturou, údržbou zeleně, kácením stromů, dále rizikovým kácením stromů, sekáním trávy a keřů, spočítejte si cenu na naší online kalkulačce.

Bazény, zahrady

bazény, zahrady, příslušenství, – Bazén s příslušenstvím, jako je filtrace, protiproudy, a kvalitně zastřešený v typickém či atypickém tvaru, může být zářivou ozdobou vaší zahrady. Nejen bazén, ale i vaše zahrada se může vyjímat ve svém okolí, vše závisí na její realizaci a údržbě.

Načítání trvalo 0.1023 sekund.