+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LETTON - nová generace

Klíčová slova: Inteligentní, dům, zabezpečení, domácí, kino

E-mail: info@letton.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2012

Popis: Firma LETTON s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti realizace inteligentních domu, od vytvoření návrhu, projektování až po zákaznický servis a technickou podporu. Jádro společnosti tvoří kvalifikovaný tým spolupracovníku s dlouholetými zkušenostmi v oblasti automatizovaných domu získaných zejména působením v USA, kde jsou tyto technologie již několik let adaptovány a stávají se stále populárnějšími pro široké vrstvy obyvatel. Moderní technologie a postupy nabyté v USA i vidomí toho, že automatizované domovní systémy nemusí být pouze výsadou nejbohatších nás oslovily natolik, že jsme se rozhodli přenést je do České republiky a poskytnout našim klientům dostupné inovace a nejvyšší možnou kvalitu, jakou lze v dnešní době nalézt. V současné době spolupracuje se širokou škálou dodavatelů a externích poradců s dlouholetou praxí a zkušenostmi, což Vám zaručuje zcela bezproblémový průběh celé realizace se zárukou kvality. Velký důraz klademe na individuální potřeby klienta, který je u nás vždy na prvním míste.

Web: www.letton.cz

Další související informace

Omodernímbydlení.cz

byt, dům, inspirace – Náš internetový portál přináší vše, co o moderním bydlení potřebuje vědět...Tipy, rady, inspiraci pro moderní dům i moderní byt. Moderní zahrada zde samozřejmě nesmí chybět. Čtěte moderní bydlení a bydlete trendy!

Stavba domu

stavba, dům, chalupa, svépomocí, krby, střechy, – Tipy na stavbu domu, chalupy, plotu, nebo montáž plovoucí podlahy svépomocí.

Vyba

bazény, dům, domov – Spousta mladých rodin se dnes snaží o vybudování vlastního bydlení. Snad největším problémem je pro ně sehnání dostatečného množství finančních prostředků. Zpočátku tedy zpravidla začínají investicí do bydlení v činžovních a panelových domech, kde si za dosažitelnou sumu mohou zrekonstruovat starší byt.

Načítání trvalo 0.0680 sekund.