+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LETTON - nová generace

Klíčová slova: Inteligentní, dům, zabezpečení, domácí, kino

E-mail: info@letton.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2012

Popis: Firma LETTON s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti realizace inteligentních domu, od vytvoření návrhu, projektování až po zákaznický servis a technickou podporu. Jádro společnosti tvoří kvalifikovaný tým spolupracovníku s dlouholetými zkušenostmi v oblasti automatizovaných domu získaných zejména působením v USA, kde jsou tyto technologie již několik let adaptovány a stávají se stále populárnějšími pro široké vrstvy obyvatel. Moderní technologie a postupy nabyté v USA i vidomí toho, že automatizované domovní systémy nemusí být pouze výsadou nejbohatších nás oslovily natolik, že jsme se rozhodli přenést je do České republiky a poskytnout našim klientům dostupné inovace a nejvyšší možnou kvalitu, jakou lze v dnešní době nalézt. V současné době spolupracuje se širokou škálou dodavatelů a externích poradců s dlouholetou praxí a zkušenostmi, což Vám zaručuje zcela bezproblémový průběh celé realizace se zárukou kvality. Velký důraz klademe na individuální potřeby klienta, který je u nás vždy na prvním míste.

Web: www.letton.cz

Další související informace

Homein.cz

doplňky, dům, dekorace, hodiny – Homein.cz ,bytové doplňky, dům, dekorace, hodiny, homestickers, samolepky na zeď, porcelán, keramika, nerez, Blomus, Eva Solo, Lechuza,Fatboy, Radius, Planika biokrby, bar, stojany, vývrtky, koše, krby, poličky, schránky, věšáky, háčky, konve, květináče

Stavba domu

stavba, dům, chalupa, svépomocí, krby, střechy, – Tipy na stavbu domu, chalupy, plotu, nebo montáž plovoucí podlahy svépomocí.

edi shop sprchové žlaby

interiér, kúpeľňa, dum, bývaní – Sme moderná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s ambíciou poskytovať inovatívne riešenia v oblasti interiéru vo Vašej kúpeľni, vďaka našej širokej ponuke sprchových žľiab, ktoré sú vyvinuté pre Vaše pohodlie.

Načítání trvalo 0.0998 sekund.