+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LETTON - nová generace

Klíčová slova: Inteligentní, dům, zabezpečení, domácí, kino

E-mail: info@letton.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2012

Popis: Firma LETTON s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti realizace inteligentních domu, od vytvoření návrhu, projektování až po zákaznický servis a technickou podporu. Jádro společnosti tvoří kvalifikovaný tým spolupracovníku s dlouholetými zkušenostmi v oblasti automatizovaných domu získaných zejména působením v USA, kde jsou tyto technologie již několik let adaptovány a stávají se stále populárnějšími pro široké vrstvy obyvatel. Moderní technologie a postupy nabyté v USA i vidomí toho, že automatizované domovní systémy nemusí být pouze výsadou nejbohatších nás oslovily natolik, že jsme se rozhodli přenést je do České republiky a poskytnout našim klientům dostupné inovace a nejvyšší možnou kvalitu, jakou lze v dnešní době nalézt. V současné době spolupracuje se širokou škálou dodavatelů a externích poradců s dlouholetou praxí a zkušenostmi, což Vám zaručuje zcela bezproblémový průběh celé realizace se zárukou kvality. Velký důraz klademe na individuální potřeby klienta, který je u nás vždy na prvním míste.

Web: www.letton.cz

Další související informace

Útulný Dům - bydlení nás

inspirace, interiér, vybavení bytu, dům, bydlení – Inspirace pro Vaše bydlení. Fotogalerie interiérů, rady a nápady. Články, tipy k nákupu. Fotogalerie kuchyně, galerie koupelen, obývací pokoj, dětský pokoj, studentské pokoje. Nechte se inspirovat a získejte tipy pro Vaše bydlení. Moderní bydlení, to je ÚtulnýDům.cz.

Hodinový manžel Jarda

Oprava, rekonstrukce, dům, zahrada, voda, elektrik – Drobné opravy v domácnosti - výměna zlomené kliky u dveří, špatně fungující zámek, protékající WC a řada dalších. Praskla Vám žárovka (myslím tím skleněná baňka) a bojíte se ji vyměnit? Neváhejte a zavolejte.

Načítání trvalo 0.8417 sekund.