+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné látky

Klíčová slova: látky metráž

E-mail: gddaa@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2011

Popis: Šijete rádi? Máte neustále chuť zlepšovat své okolí? Náš blog plný inspirace Vám pomůže s nákupem vhodných látek z bytového textilu. Určitě navštivte naší sekci levných látek. Pokud chcete, navštivte naše levné látky.

Web: latky.tumblr.com/

Další související informace

Italský nábytek

italský nábytek, italské sedačky, sedačky, nábytek – Italský nábytek a italské sedačky ( čalouněné a kožené sedací soupravy ), tapety na zeď, postele z masivu, široký výběr z nábytkových řad do interiéru. Italský nábytek a italské sedačky, doplněk do interiéru, kanceláře i hotelu.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.1896 sekund.