+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné montované dřevostav

Klíčová slova: Montované dřevostavby, Montované domy,

E-mail: belohoubek.p@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2010

Popis: Nabízíme levné montované dřevostavby s cenou již do jednoho milionu korun s možností stavby na klíč.Montované domy jsou levné, kvalitní, ekologické a mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Rachlá realizace

Web: www.drevostavbymontovane.cz

Další související informace

Dřevostavby Brno - ROVAX,

rovax, brno, dřevostavby, rodinné, domy, domky – Nabízíme projektování a realizaci rodinných domů - dřevostavby, nízkoenergetické domy, montované domy a rodinné domy na klíč. Naše dřevostavby mají vysokou míru zateplení a jsou cenově dostupné pro každého. Dřevostavba je správná volba.

Montované rodinné domy

montované rodinné domy, montovaný rodinný dům, rod – Dodáváme kvalitní montované rodinné domy a domky. Montované rodinné domy vynikají rychlostí výstavby, nízkou pořizovací cenou a hlavně velmi dobrými tepelnými vlastnostmi. Můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky montovaných rodinných domů.

KIMALL, spol. s r.o.

montované stavby, nízkoenergetické domy, pasívne d – KIMALL s.r.o. je spoločnosť, ktorá je exkluzívnym výrobcom a dodávateľom termooceľového stavebného systému, modernej technológie, ktorá efektívne spája rýchlosť výstavby a prijateľnú cenu.

Načítání trvalo 2.4963 sekund.