+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné montované dřevostav

Klíčová slova: Montované dřevostavby, Montované domy,

E-mail: belohoubek.p@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2010

Popis: Nabízíme levné montované dřevostavby s cenou již do jednoho milionu korun s možností stavby na klíč.Montované domy jsou levné, kvalitní, ekologické a mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Rachlá realizace

Web: www.drevostavbymontovane.cz

Další související informace

Úsporné domy

rodinné domy, dřevostavby, bydlení – Dodáváme montované dřevostavby rodinných domů na klíč, montáž i do 11 dnů !! Průměrná doba výstavby činí 18 dnů. V České republice se prezentujeme sítí ukázkových domů. Stavíme energeticky pasivní domy, nízkoenergetické domy a energeticky úsporné domy, včetně výpočtu tepelných ztrát rodinného domu.

Montovany-dum.cz

montované domy, montovaný dům, montované dřevostav – Webová prezentace Montovany-dum.cz slouží jako informační stránka především pro lidi, kteří zvažují stavbu montovaného domu, nebo pro ty, kteří se pouze o tuto problematiku zajímají. Naleznete zde rovněž odkazy na stránky s podobnou tématikou.

dřevostavby Hp

Dřevostavby, Rodinné domy na klíč, Montované domy – Výstavba rodinných domů – dřevostavby – na klíč. Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy. Montované stavby na míru. Typové i individuální projekty. Nejedná se o panelový systém, ale o montáž z jednotlivých komponentů přímo na místě stavby. Dceřinná společnost kanadské firmy.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.