+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné posuvné dveře

Klíčová slova: Levné posuvné dveře

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2012

Popis: Levné posuvné dveře, posuvné dveře prosklené, posuvné dveře skleněné, posuvné dveře dřevěné. Levné posuvné dveře do komerčních i nekomerčních objektů, široký výběr posuvných dveří (posuvné dveře prosklené, posuvné dveře skleněné, posuvné dveře dřevěné ).

Web: dvere-002.blgz.cz

Další související informace

Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře posuvné – Celoskleněné dveře posuvné: celoskleněné dveře kyvné, celoskleněné dveře posuvné, celoskleněné dveře z bezpečnostního skla. Celoskleněné dveře posuvné s pojezdovou kolejnicí skrytou i designově přiznanou montáží na sklo nebo stěnu do hmotnosti křídla 150 kg.. Celoskleněné dveře kyvné, interierové i exterierové kyvné - tj. otevírací s bočními stěnovými panty s aretací mezních poloh mechanickým způsobem nebo s hydraulickým tlumením a aretací.

Vyberte si správné posuvné dveře

posuvné dveře, posuvné dveře skříní, posuvné dveře – Potřebujete v malém bytě ušetřit místo? Vsaďte na skříně s posuvnými dveřmi! Skříně s posuvnými dveřmi a posuvné dveře obecně Vám mohou ušetřit spoustu volného prostoru k bydlení. Navštivte náš web a prohlédněte si, jak hezky vypadají posuvné dveře a kde všude je můžete použít.

Posuvný systém TRIX ZERO

posuvny-system.cz posuvný systém, posuvné dveře – Firma STUDIO INTERIER - JANÍČEK, s.r.o. se zabývá prodejem posuvných systémů, interiérových dveří a celoskleněných dělících stěn. Na českém trhu působíme již od roku 1999. Posuvné systémy JAP představují kvalitní a designové řešení pro posuvné dveře.

Načítání trvalo 2.7598 sekund.