+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné ubytování

Klíčová slova: Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion,

E-mail: u.v.b@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Web: www.ubytovanivbeskydech.net

Další související informace

Ubytování Kubátovi

ubytovani, vrchlabi, levne ubytovani, penzion – Nabízíme Vám příjemné a levné ubytování ve Vrchlabí v krkonoších. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, firmy, s maximální kapacitou 11 lůžek. Ubytovat se můžete ve dvou třílůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji, s TV, satelitem, internetovým připojením, vlastním sociálním zařízením a vybavenými kuchyněmi. Parkování je přímo na zahradě domu.

Pension Hanspaulka

Pension Hanspaulka, penzion, ubytovani – Zrekonstruovaná dvojpodlažní vila s útulnými atikovými pokoji ve 2 patře přístupnými z centrálního schodiště. Hosté mají dostatek soukromí, ticha a klidu. Manželský pár, který pension vlastní je připraven Vám pomoci s orientací v lokalitě příp. i dopravit na Vámi požadovaná místa. Výhodou je bezpečné parkování na uzamčeném parkovišti přímo u domu zdarma.

ubytování u parku

ubytování, Prostějov, levné, penzion, – Potřebujete přespat, nebo pronajmout byt na půl roku v Prostějově? Zavolejte nám! Ubytování u parku je ideální jak pro skupiny osob, tak i pro jednotlivce. Nabízíme Vám pronájem komfortních pokojů, apartmánů a bytů v rodinném a přátelském prostředí. Nacházíme se v klidné části u parku, nedaleko centra města Prostějov.

Načítání trvalo 0.2953 sekund.