+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné ubytování

Klíčová slova: Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion,

E-mail: u.v.b@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2011

Popis: Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Web: www.ubytovanivbeskydech.net

Další související informace

Ubytování Špindl

ubytování špindlerův mlýn, penzion, pension, – Hledáte pohodové celoroční ubytování pro Vaši zimní, či letní dovolenou v Krkonoších? Pak jistě rádi zavítáte do pensionu Luky Špindlerův Mlýn. Pension Luky Špindl nabízí ubytování v Krkonoších od roku 1998. Svou polohou přímo ve Špindlerově Mlýně, poblíž sjezdovek Medvědín a Svatý Petr, vybízí k návštěvě milovníky sjezdového lyžování, ale také běžkaře, kteří využijí přilehlé běžecké stopy v areálu Horní Mísečky

Penzion a Restaurace Šima

ubytování, penziony, levné ubytování, restaurace, – Nově zrekonstruovaný a zařízení Penzion a Restaurace Šimanda Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v klidné, vilové části Prahy 9- Kyje.

ubytování u parku

ubytování, Prostějov, levné, penzion, – Potřebujete přespat, nebo pronajmout byt na půl roku v Prostějově? Zavolejte nám! Ubytování u parku je ideální jak pro skupiny osob, tak i pro jednotlivce. Nabízíme Vám pronájem komfortních pokojů, apartmánů a bytů v rodinném a přátelském prostředí. Nacházíme se v klidné části u parku, nedaleko centra města Prostějov.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.