+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné uhlí

Klíčová slova: brikety,uhlí,koks,pelety

E-mail: reg.sites@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2010

Popis: Dovoz a prodej pevných kvalitních pevných paliv. Firma NATMET v.d. zajištuje dodávku těchto paliv ve vysoké kvalitě. Dodává antracit, černé uhlí, uhelné brikety, dřevěné brikety, pelety. Zajišťuje dopravu paliv kamiony nebo železničními vagony do místa určení.

Web: www.levneuhli.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.3369 sekund.