+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LevneSauny.cz - Vše pro v

Klíčová slova:

E-mail: medcze@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2009

Popis: Tato doména spadá pod portál www.medicaldevices.cz , stejně jako mnoho dalších. Naleznete zde například finské sauny, infrasauny, parní sauny, kombinované sauny, aj.. Veškerý sortiment je vyroben z kvalitních materiálů, což jsou dřeva typu smrk, topol, abachi, jedle, hemlock, borovice, osika, lípa, olše, cedr a teak. Veškeré produkty jsou v poměru kvalita/úspora energie/cena/výkon.

Web: www.levnesauny.cz

Další související informace

BOOMEX.sk - darčeky

darčeky, darčeky k narodeninám, vianočné darčeky, – darčeky, darčeky k narodeninám, vianočné darčeky, dárky, vianoční dárky, vianoční dárek, vánočné dárky, vánoce, narodeniny, narodky, byt a bytové doplnky, dárky a dekorační předměty, nákup přes internet

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

Penzion Selský Dvůr II - Pěkov v Polici nad Metují

Penzion Selský Dvůr II - Pěkov,ubytování v Polici – Penzion nabízí celoroční ubytování v pěti dvoulůžkový pokojích a ve dvou apartmánech. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a kompletně vybavenou kuchyňku. Apartmány mají navíc obývací kout.Každé ráno mají hosté nachystané pečivo a chléb k snídani, na pokoji je volně k dispozici káva, čaj černý i ovocný, cukr. Kompletní snídaně lze doobjednat mimo hlavni sezonu po dohodě s námi. 500 m od penzionu je nově otevřená restaurace.Společenská místnost s krbem je hostům volně přístupná. Součástí je i venkovní terasa , parkoviště, sportovní a dětské hřiště,V penzionu je dostupný bezdrátový internet (veřejný Wi-Fi hotspot) - zdarma pro naše hosty .V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

Načítání trvalo 0.3744 sekund.