+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levný vysavač

Klíčová slova: vysavac, vysavač, vysavace, vysavače

E-mail: levnyvysavac@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2011

Popis: V dnešní době existuje mnoho druhů vysavačů, které se liší především užitím, principem a svojí cenou. Před nákupem je tak dobré o těchto faktorech popřemýšlet a vědět, kolik chci do vysavače investovat.

Web: www.levnyvysavac.cz

Další související informace

Záhradný nábytek, Kärcher

záhradný nábytok, čističe, vysávače, Kärcher – Internetový obchod s bohatou ponukou. Záhradný nábytok, najmä záhradné stoličky, stoly, lavičky, lehátka. Vysokotlakové čističe a vysávače Kärcher. Trezory, sejfy, skrine na zbrane, poštové schránky Rottner-Comsafe. Wellness Mediána.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Kärcher Center S+S

Karcher, vysokotlaký čistič, vysavač, parní čistič – Nabízíme veškerý sortiment profesionální i hobby čisticí techniky Kärcher - vysokotlaké čističe s ohřevem i bez, vysavače, parní čističe, čerpadla, mycí linky, přístroje pro tryskání suchým ledem, topidla Power Tec, komunální techniku a traktory Kubota. Autorizovaný servis Kärcher s 17000 položkami náhradních dílů a příslušenství skladem!

Načítání trvalo 0.0616 sekund.