+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LGI - kliky a kování

Klíčová slova: dveřní, kování, kliky, ke dveřím

E-mail: lang-ondrej@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2010

Popis: Internetový velkoobchod i maloobchod zaměřený na prodej dveřních klik a kování na dveře. Prodáváme kliky ke dveřím, kování na dveře, rozety, dveřní kliky a dveřní kování.Chcete dodat svým dveřím atraktivní a moderní vzhled? Vyberte si z naší nabídky dveřního kování. Sázíme na neokoukaný a elegantní styl dveřních klik za bezkonkureční ceny.

Web: www.kovanikliky-lgi.cz

Další související informace

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Chytrý rádce pro kvalitní výběr kování a klik

kliky, kování, zámky – Jsme vašim rádcem pro chytrý výběr kování všeho druhu. Počínaje kováním bezpečnostním, kovaným, nerezovým, hliníkovým nebo interiérovým. Dále u nás najdete různé tipy a návody, které vám usnadní váš výběr.

Návod jak správě vybrat dveřní kliku

klika, kliky – Návod jak správě vybrat dveřní kliku. Ucelený a přehledný poradce, který Vás provede výběrem vhodného kování, nebo kliky a vysvětlí Vám, jaký je rozdíl mezi bezpečnostním kovíním a interiérovou klikou.

Načítání trvalo 0.2501 sekund.