+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lihýřové hodiny

Klíčová slova: lihýřové, dřevěné, hodiny, výroba, prodej

E-mail: josef.drlik@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Ruční kusová výroba a prodej unikátních celodřevěných lihýřových hodin. Hodiny mají rozměry 42 x 24 x 16 cm. Jsou vyrobeny z tvrdého dřeva. Povrchová úprava je provedena včelím voskem. Krom lihýřového regulátoru je na těchto hodinách unikátní jejich zvuk. Lihýřové hodiny netikají, ale klapou.

Web: lihyrove-hodiny.drlikm.cz/

Další související informace

EURA real, s.r.o.

reality, prodej, výkup, nemovitost, dražby – Nabídka realitních služeb, prodeje a výkupu nemovitostí. Pořádání výběrových řízení, dražeb a veřejné obchodní soutěže nemovitého a movitého majetku. Reality, prodej, výkup, nemovitost, dražby, majetek, oddlužení, profinancování.

Akumulační nádrž

akumulační nádrže, prodej, izolace, nerez – Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník akumulační nádrže je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1 palců. Prodej neobyčejně levných těsnění, izolací pro akumulační nádoby.

bytyplzen.info

reality, pronájem, bytu, domy, prodej, Plzeň, byty – Domy, byty, prodej a pronájem v Plzni a okolí. Pronájem bytů v Plzni. K dispozici byty 2+1, 2+KK, 3+1+L... Prodej domů, bývalých far v Předslavi, Újezdě Svatého Kříže, Hojsově Stráži, v Klatovech část obce Kydliny, ...

Načítání trvalo 0.1151 sekund.