+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lihýřové hodiny

Klíčová slova: lihýřové, dřevěné, hodiny, výroba, prodej

E-mail: josef.drlik@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Ruční kusová výroba a prodej unikátních celodřevěných lihýřových hodin. Hodiny mají rozměry 42 x 24 x 16 cm. Jsou vyrobeny z tvrdého dřeva. Povrchová úprava je provedena včelím voskem. Krom lihýřového regulátoru je na těchto hodinách unikátní jejich zvuk. Lihýřové hodiny netikají, ale klapou.

Web: lihyrove-hodiny.drlikm.cz/

Další související informace

Sauny, prodej saun

sauny, atypické, domácí, veřejné, prodej, výroba – Sauny Hejdánek, aauny, prodej saun, výroba saun, veřejné sauny, domácí sauny, interiérové sauny, atypické sauny, vestavěné sauny, infrasauny, sauny do obezděného prostoru. Sauny Hejdánek nejen vyrábí a prodává sauny po celé ČR, ale provádí konzultace před realizací sauny. Sauny jsou především relaxačním prostředkem, ať již jako domácí sauny, nebo veřejné sauny. Dnes se převážně firma specializuje na konzultace a realizaci atypických saun. Atypické sauny mají výhodu v tom, že řešení sauny může být provedeno skutečně i v netradičních prostorech, kde může být atypická sauna umístěna. Sauny do atypických prostorů jsou sice náročnější, ale provedení sauny je v mnoha případech nejen velmi zajímavé, ale atypické sauny především umožní využít prostory, které skutečně poslouží k relaxačnímu prožitku ze saunování. Sauny mají nejen blahodárný význam na zdraví člověka, ale sauny také uvolní psychické napětí. Kdo jednou vyzkoušel zážitek sauny, tak ví, že sauny jsou skutečným odpočinkem pro tělo a ducha.

Akumulační nádrž

akumulační nádrže, prodej, izolace, nerez – Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník akumulační nádrže je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1 palců. Prodej neobyčejně levných těsnění, izolací pro akumulační nádoby.

Stará radnice Holešov

Byty, bydlení, prodej, pronájem, Holešov, komerční – Stará radnice Holešov - bytový a komerční objekt.Je to jedna z nejvýraznějších budov na náměstí Dr. E. Beneše a svou původní tvář neztratí ani po přestavbě. Opět bude sloužit k bydlení, občanské vybavenosti a službám.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.