+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ložní prádlo a bytový tex

Klíčová slova: ložní prádlo, povlečení, bytový textil, deky

E-mail: eshop.jmartinek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Tento e-shop nabízí kvalitní zboží do Vaší domácnosti. Český výrobce, firma Kvalitex se sídlem Písku, vyrábí ze 100% bavlny, ale i z velbloudí a ovčí vlny. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou trvanlivostí. Je zde povlečení z různých druhů materiálů a barev. Od klasického bavlněného, krepového i flanelového, tak i luxusní nežehlený satén. Novinkou jsou deky z vlny, které v zimně hřejí a v létě příjemně chladí. Mají antibakteriální účinek a jsou vhodné pro alergiky. Přikrývky a polštáře z dutého vlákna z vysoce kvalitního materiálu. Do koupelny ručníky a osušky různých barev s vysokou savostí a příjemným omakem. Nepropustné chrániče matrace, které prodlouží její životnost. Po dohodě firma zajistí objednávku na zakázku.

Web: loznipradlo.4obchod.cz/

Další související informace

Primatextil.cz

přikrývky, polštáře, povlečení, deky, přehozy – Jsme moderní internetový obchod s ložním a bytovým textilem. Specializuje me se na přikrývky, polštáře, povlečení, deky, přehozy, matracové chrániče a spousta dalšího zboží pro Váš domov a nízké ceny.

Lůžkoviny a polštáře

polštáře, povlečení, přehozy, prostěradla – V našem e-shopu s lůžkovinami si vyberou děti i dospělí. Nabízíme polštáře, povlečení, prostěradla, přehozy a přikrývky, zkrátka vše, aby se vám i vašim dětem spalo jako v pohádce. Ceny jsou velmi příznivé, ale v naší nabídce si vyberou i ti nejnáročnější.

Načítání trvalo 0.2468 sekund.