+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lucznik.cz

Klíčová slova: LUCZNIK, šicí stroj, šicí stroje, vyšívací stroje

E-mail: info@lucznik.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2007

Popis: LUCZNIK jsou moderní šicí stroje, overlocky, minioverlocky a příslušenství od zastoupení pro čr a sr. Nová modelová řada se skvělým poměrem kvalita/cena. Prodej online, akce a slevy. Záruční, pozáruční servis a poradenství i u maloobchodních prodejců.

Web: www.lucznik.cz

Další související informace

Strima Czech

šicí stroje, průmyslové stroje, žehlicí technika, – Mimořádně široká nabídka zboží, více než 100 tisíc položek. Strima nabízí průmyslové i domácí šicí stroje, řezací a žehlící techniku, technické spreje a oleje, průmyslové židle, fixační a transferové lisy a mnoho dalšího.

Šicí Stroje Janome

Janome, šicí stroj, šicí stroje, vyšívací stroje, – Internetový obchod Šicí Stroje Janome se zabývá prodejem špičkových šicích strojů japonského výrobce Janome. Nabídku obchodu tvoří domácí šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky a také speciální šicí stroje.

Šicí stroje, prodej šicíc

šicí stroje, janome, texi,.. – Prodáváme šicí stroje Janome a Texi včetně kompletního příslušenství. Dále nabízíme coverlocky, overlocky, vyšívací stroje, nůžky a cvakačky, Patchwork a quilting, řezací podložky atd. Budete spokojeni.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.