+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luxusní sedací soupravy

Klíčová slova: luxusní sedací soupravy sedačky kožene

E-mail: obchod@ewald-schillig.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2008

Popis: Luxusní sedací soupravy předního německého výrobce Ewald Schillig Polstermöbel. Držilete ocenění kvality výrobků Zlatý Möbel. Široká nabídka moderních souprav, sedaček, křesel, taburetů v kůžích, látkách, micro-feel. Online katalog.

Web: www.ewald-schillig.cz

Další související informace

Dekorační polštáře

dekorace, dekorační látky, potahové látky, sedací – Každá domácnost prostě a jednoduše potřebuje oživit mnohými prvky, které velmi často postrádají jinou funkčnost, než je samotný vzhled konkrétní místnosti. Je jasné, že v určitých interiérových prostorách jsou nejdůležitější rozličné funkční prvky.

CUERO s.r.o

sedací soupravy, kožené sedací soupravy – Sedací soupravy jsou variabilním druhem nábytku, jejich vzhled si můžete prakticky zvolit sami. Sedací soupravy si můžete nechat potáhnout jak kvalitními látkami s nešpinavou úpravou, tak i do luxusních hovězích kůží. Dnešní nábytkářský průmysl nabízí nepřeberné množství krásných, praktických i originálních sedacích souprav či sedaček. Je velmi důležité, před jejich zakoupením, zvážit všechny možné aspekty, které mohou váš nákup a výběr ovlivnit.

Načítání trvalo 2.8594 sekund.