+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Luxusní vila prodej. Luxusní dům prodej.

Klíčová slova: Luxusní vila, vila, dům, moderní vila, moderní dům

E-mail: mitka.michal@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2012

Popis: Nabízíme prodej moderní vily v Českých Budějovicích. Jivno - České Budějovice. Individuální architektura. Luxusní vila prodej. Nádherná lokalita. Blízko přirodě, přesto dosah krajského města České Budějovice. Výhodná cenová nabídka.

Web: www.vilanaprodej.cz

Další související informace

Designový nábytek

luxusní nábytek, italský nábytek, moderní nábytek, – Specializujeme se prodej italského designového nábytku a zařizování stylového designového bydlení v moderním a luxusním stylu, JESPEN Design Nábytek, italský nábytek Praha. Kvalitní nábytek od renomovaného výrobce !

Vila GROSS ubytovanie Lik

Vila, GROSS, ubytovanie, Likavka – Hotel Vila Gross vám ponúka ubytovanie v 24 izbách. Celková kapacita hotela je 46 lôžok. Izby sú rozdelené na označenie Deluxe, nadštandardné a štandardné. Niektorych izbách je možnosť prístelky. Každý z izieb hotela Gross je vybavený vlastným WC, sprchou a umývadlom, SAT príjmom, TV, telefónom. Nie každá izba má pripojenie na internet. Izby s označením Deluxe majú aj chladničku a mini bar.

Zahradní dům v Ratibořicích

Zahradní dům, vila, ubytování, Česká Skalice, – Zahradní dům Ratibořice - jeho genius loci poskytuje hostům klid, harmonii, malebnou přírodu a dobovou atmosféru. Vybízí k romantickým pobytům či pořádání svatebních hostin, soukromých i firemních oslav. Možný je i dlouhodobý pronájem či pronájem celého objektu. Zahradní dům Ratibořice – kulturní památka se nachází v areálu parku zámku Ratibořice v blízkosti zámecké oranžerie, který je součástí malebného Babiččina údolí.

Načítání trvalo 3.5350 sekund.