+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lůžkoviny a polštáře

Klíčová slova: polštáře, povlečení, přehozy, prostěradla

E-mail: klikykovani@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2012

Popis: V našem e-shopu s lůžkovinami si vyberou děti i dospělí. Nabízíme polštáře, povlečení, prostěradla, přehozy a přikrývky, zkrátka vše, aby se vám i vašim dětem spalo jako v pohádce. Ceny jsou velmi příznivé, ale v naší nabídce si vyberou i ti nejnáročnější.

Web: www.povleci.cz

Další související informace

Prodej kvalitních ručníků

luxusní peřiny, polštáře, přehozy, ručníky, župany – Prodáváme luxusní peřiny, polštáře, přehozy, ručníky, župany, koupelnové doplňky, japonské stěny, látky. Z pohodlí Vašeho domova Vám poskytneme kvalitní zboží doposud dostupné jen ve vybraných interiérových studiích.

Rali bytový textil

Záclona, záclony, závěsy, povlečení, bytový textil – Vybírejte z nepřeberného množství záclon, závěsů, povlečení a dalšího bytového textilu. Nabízíme šití záclon a závěsů. Tištěný katalog vám zašleme zdarma. Vše nakoupíte v eshopu, nebo v kamenné prodejně v Návsí. Srdečně vás zveme.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.0524 sekund.