+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MAB reality s.r.o.

Klíčová slova: MAB reality byt dům dum pozemek

E-mail: info@mabreality.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2009

Popis: Realitní kancelář s širokou nabídkou bytů, domů, pozemků a nebytových prostor na prodej či pronájem v Praze a okolí. Nabízíme kompletní realitní a právní servis. Každý náš zákazník má možnost on-line sledovat stav své zakázky přímo na našich stránkách, kde může také zadat nemovitost rovnou z pohodlí svého domova.

Web: www.mabreality.cz

Další související informace

Lázeňský dům Lysec v Bojnici

lázeňský dům, ubytování, Lázeňský dům Lysec, – Nově vybudovaný komfortní lázeňský dům Lysec Bojnice leží v centru lázní, obklopen zelení lázeňského parku. Lázeňský dům Lysec Bojnice je nové zařízení sloužící k ubytování a relaxaci, jelikož bylo vybudováno v roce 2008. Nabízí ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a apartmá s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, telefonem a ledničkou. Většina pokojů má balkony. V lázeňském domě Lysec nejsou jednolůžkové pokoje, pro pobyt jedné osoby je nutné využít dvoulůžkového pokoje.

Léčebný dům Prusík v Konstantinových Lázních

Léčebný dům Prusík ,ubytování v Konstantinových – Lázeňský hotel Prusík nabízí ubytování v 8 jednolůžkových, 53 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech s příslušenstvím, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem. objektu k dispozici recepce, jídelna, kavárna s letní terasou, léčebné procedury, výtah. Připojeno je wellness centrum Konstantin.

Hotel Lidový Dům v Lysicích

Hotel Lidový Dům Lysice,ubytování – Restaurace Lidového domu se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Hotel nabízí ubytování v 21 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo dvoulůžkových s pokojích s přistýlkou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, Wifi připojení na internet. Celková kapacita ubytování je 51 osob.Výborná česká a moravská kuchyně.K dispozici je sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Parkování je zabezpečené před hotelem, střežené kamerovým systémem.

Načítání trvalo 2.8881 sekund.