+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MAB reality s.r.o.

Klíčová slova: MAB reality byt dům dum pozemek

E-mail: info@mabreality.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2009

Popis: Realitní kancelář s širokou nabídkou bytů, domů, pozemků a nebytových prostor na prodej či pronájem v Praze a okolí. Nabízíme kompletní realitní a právní servis. Každý náš zákazník má možnost on-line sledovat stav své zakázky přímo na našich stránkách, kde může také zadat nemovitost rovnou z pohodlí svého domova.

Web: www.mabreality.cz

Další související informace

Byty Nový Bydžov

byty Nový Bydžov, bydlení Nový Bydžov, bytový dům – Prodej bytů v Novém Bydžově. Nabízíme Vám bytový projekt v atraktivní lokalitě Nového Bydžova v ulici Julia Fučíka, který navazuje na první část výstavby, jež byla dokončena v roce 2005. Ve třech nových domech bytového komplexu naleznete celkem 4 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 41 bytů.

Jysk nábytek

Nábytek, domácnost, dům , zahrada – Web přinášející informace o této nábytkové firmě. Přinášíme vám tipy na akční slevy a novinky, informujeme o prodejnách a aktualitách celé firmy. Jysk, to je zaručená kvalita a rozumná cena.Navštivte nás

Lázeňský dům TŘI LILIE ve Františkových Lázních

Lázeňský dům TŘI LILIE,ubytování Františkovy – Luxusní Lázeňský hotel Tři lilie leží v samém srdci Františkových Lázní.Hotel nabízí 8 jednolůžkových pokojů, 19 dvoulůžkových pokojů, 1 apartmá a 1 velké prezidenstké apartmá. Všechny pokoje v hotelu jsou naprosto unikátní. Samozřejmostí je originální nábytek, TV + SAT, rádio, minibar a telefon. V budově jsou dva moderní výtahy, jeden z nich je upravený pro vozíčkáře. V dosahu Lázeňského hotelu Tři lilie je mnoho příležitostí pro milovníky sportu .Wellness procedury přímo v domě. Nabízíme krátkodobé pobyty i léčebné pobyty.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.