+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Makita akcia

Klíčová slova: makita akcia, akcia makita, náradie makita

E-mail: designersonsale@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Náradie MAKITA Akcia.Pre domácich majstrov · Vŕtacie a kombinované kladivá · Sekacie a búracie kladivá · Vŕtačky · El. skrutkovače a uťahováky · skrutkovače

Web: makitaakcia.blogspot.com

Další související informace

NAREX CONSULT, akciová sp

Narex, Makita, Tona, vrtačky, brusky, klíče, vrták – Od vzniku naší společnosti se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů a měřidel. V současné době patří naše společnost mezi největší prodejce tohoto sortimentu v České republice. Dodáváme i do obchodních řetězců Bauhaus a Hornbach v rámci České i Slovenské republiky. Zabezpečujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, servis a poradenské služby. Zajišťujeme autorizovaný servis elektronářadí a na vlastním pracovišti provádíme opravy a kalibrace momentových klíčů. V naší nabídce najdete nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, ruční nářadí, zvláště pak elektrické a pneumatické. Jsme schopni dodávat i malé obráběcí stroje.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 2.9450 sekund.