+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malé domy na klíč

Klíčová slova: dřevostavby, malé domy, domky, na klíč, montované

E-mail: agentura.bydleni@agenturabydleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Výstavba malých nízkoenergetických domů na klíč, přízemní montované domy pro 2-4člennou domácnost, lze realizovat na úzkých a malých stavebních pozemcích, ekologické bydlení, bydlení pro mladé a seniory

Web: www.male-domy.cz

Další související informace

Zahradní domky, chatky, a

zahradní domky, domky, chatky, chaty – Zahradní chatky,domky na nářadí, přístřešky na auta to vše a ješte mnohem více produktů najdete u nás. Vše je vyráběno z kvalitního dřeva barevně upravené lazurovacím lakem a ceny? Podívejte se sami a Vaše volba bude jasná.

ECOREAL CZ, s.r.o.

dřevostavby – Zabýváme výstavbou ekologických staveb se zaměřením na dřevostavby.Celý servis od projektu až po předání díla investorovi i včetně interieru dřevostaveb.Zabýváme výstavbou ekologických staveb se zaměřením na dřevostavby.Celý servis od projektu až po předání díla investorovi i včetně interieru dřevostaveb.

Dřevostavby - roubenky

dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové – Nabízíme dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové, nízkoenergetické domy, pro renovaci kuchyní kuchyňská dvířka, ploty a brány. Pro renoveci kuchyní, kuchyňská dvířka. Vše pro nový dům, zařízení i zahradu.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.